orologi replica richardmillereplica.is https://www.sellswatches.com https://www.beautystic.com/ diamond painting kits https://www.youngsexdoll.com/ sex dolls replica watches golddual.com alexaedmon
Srodki na potencje

Co mówią o ludziach ich fantazje seksualne?

Niektóre fantazje seksualne są zupełnie nieszkodliwe i można je zrealizować w łóżku z partnerem. Ale są i inne ciemne, do których czasami ludzie boją się przyznać nawet przed sobą. Dlaczego w ogóle fantazjujemy o intymnych eksperymentach i co te myśli mogą o nas powiedzieć? Jeżeli mężczyzna fantazjuje o kobiecie, a potem kolejny mężczyzna wpada w jego fantazję, co sprawia, że czuje się dobrze. Już sama ta myśl – czuję się dobrze z fantazją mężczyzny, który cieszy się ze mną moją kobietą, może poważnie przestraszyć i zawstydzić wielu mężczyzn. Albo kobieta fantazjuje. Niesie ją na rękach do sypialni, łóżko zasłane płatkami róż, palą się świece, a potem scenerię zastępuje ulica, a on już nie jest zagorzałym macho, ale niegrzecznym głupkiem, który się nie przejmuje jej przyjemnością.

Co mówią o ludziach ich fantazje seksualne?

Fantazje mogą wydawać się szalone, ponieważ zakłócają zwykły obraz siebie. Niektóre kobiety mówią, jestem przyzwoita, więc dlaczego, u licha, marzyłam o rozpuście i upokorzeniu? Taka obawa jest na ogół powszechna, jeśli chodzi o wszelkie przejawy seksualności. Większość uważa, że musi dopasować się do kryteriów biologicznych (czy homoseksualizm czy biseksualność są normalne?), religijnych (czy jakikolwiek seks pozamałżeński jest normalny? Czy seks oralny lub analny jest normalny? Ale problem nie polega na tym, że fantazje podważają męskość, kobiecość, przyzwoitość czy miłość do partnera. Robimy to sami, próbując wyrzucić fantazje z naszych głów. Musimy znaleźć te kryteria, które są normalne nie tylko dla mnie, ale także dla związku.

Skąd biorą się fantazje?

Wyobraźnia nigdy nie jest dobra ani zła i działa niezależnie od naszego pragnienia. Umiejętność przedstawiania alternatyw i rozgrywania możliwych scenariuszy pozwoliła ludziom wygrać wyścig ewolucyjny, a nie tylko wejść do sprawdzonych jaskiń, które wydają się bezpieczne. Powody fantazji mogą być różne, ale jeśli chodzi o zdrowie, sprowadzają się do prostego zainteresowania i badania własnej seksualności: co się stanie, jeśli? Inna sprawa, że seksualność jest zwierciadłem problemów (osobistych lub w związku z partnerem). Na przykład: odbicie wzorców zachowań lub traumy. Jeśli ktoś zabrania sobie czerpania przyjemności po prostu w ten sposób, jeśli nie ceni siebie, może pozwolić sobie na przyjemność tylko wtedy, gdy cierpi. Lub po prostu pozwoli swojemu partnerowi na wszystko, co chce, dając sobie pełną kontrolę bez żadnych ograniczeń tego, co jest dozwolone.

Może to prowadzić do fantazji o zranieniu siebie. Fantazje o zranieniu innej osoby są również konsekwencją własnej traumy. Kiedyś ktoś był upokorzony, a teraz próbuje wzmocnić swoją pozycję, wyobrażając sobie, jak poniża drugiego. Nie powinien bać się takich myśli, to tylko sposób na odzyskanie kontroli nad sytuacją przynajmniej w głowie. Ale jeśli stanie się to częścią związku w parze, powinien upewnić się, że granice na zewnątrz sypialni są ustawione inaczej. Wtedy wszystko jest w porządku, a poddanie się dominacji staje się tylko zabawą seksualną. Sposób na uwolnienie się od nadmiernej presji lub nadmiernej odpowiedzialności. Osoba ucieka w fantazje seksualne, aby uciec od problemów w pracy lub w rodzinie. Uderzającym tego przykładem jest kompulsywna masturbacja, która występuje u ludzi w trudnych okresach życia.

Próba podniesienia samooceny

Niepowodzenia w rzeczywistości można rekompensować zwycięstwami w wyobraźni. Albo nawet w prawdziwym życiu seksualnym. Wielu partnerów jest jak kleszcz – jestem cenny, jestem pożądany, jestem obiektem pożądania. Albo – kontroluję partnera, on wypala się z pożądania – nie może beze mnie żyć, w takim układzie, człowiek nie może wziąć kierownicy w swoje ręce. Ludzie uciekają od problemów, jako para. Dobry seks był ostatnim razem w miesiąc miodowy. Ale zamiast walczyć o intymność, szturmują strony porno lub wyobrażają sobie siebie ze swoim byłym, gdy małżonek leży w łóżku.

Chęć nowych doświadczeń

W rzeczywistości rozmawianie o seksie i próbowanie nowych rzeczy jest wystarczająco przerażające. Ale samo zainteresowanie nowością nigdzie nie prowadzi, więc człowiek dostaje upragnione doświadczenie przynajmniej w głowie. W porządku. Zwłaszcza, jeśli nadal podejmuje ryzyko i może nie wszystko, ale częściowo wciela w swoje życie seksualne, jako para. Fantazje mogą nie mieć żadnego skomplikowanego powodu. Umięśniony sąsiad lub seksowna współlokatorka wpada do głowy nie, dlatego, że ktoś ma zły seks w domu, ale dlatego, że sąsiad i sąsiadka są naprawdę atrakcyjni. Albo po prostu życie stało się nudne i trzeba złagodzić stres. Możliwe jest ustalenie prawdziwej przyczyny poprzez medytację w pojedynkę lub leżenie na kanapie psychoanalityka, ale jego pomoc jest wymagana tylko w skrajnych przypadkach. Na przykład, jeśli fantazja staje się obsesyjna i może w rezultacie zaszkodzić, lub gdy cierpi sfera seksualna.

Co zrobić z fantazjami?

Każdy ma fantazje seksualne i po prostu nie można ich wyłączyć. I czy to naprawdę konieczne? Konwencjonalnie można wyróżnić trzy typowe strategie: ignorowanie, wdrażanie i całkowity zakaz. Chcę, ale nie zrobię tego. W większości fantazje seksualne są całkowicie nieszkodliwe i donikąd nie prowadzą. Kobieta idzie ulicą, widzi przystojnego mężczyznę, marzy trochę o spotkaniu z nim i spokojnie wraca do domu do ukochanego męża. Nic się nie wydarzyło, po prostu fajny film w mojej głowie. Chcę i będę. Inne fantazje są bardziej praktyczne i można je zrealizować w prawdziwym życiu. Na przykład chęć urozmaicenia życia intymnego poprzez dodanie zabawek. Można porozmawiać o tym ze swoim partnerem i wspólnie zdecydować.

Give a Comment